KOUNICEFEST PROGRAM

Publikováno: 10. 4. 2024

Sobota 22. 6. 2024 na hřišti za úřadem městyse


Více na https://kounicefest.cz/


KOUNICKÁ KAPELA PKK

Kounická kapela PKK o sobě napsala: Jsme amatérská kapela z Kounic u Českého Brodu.

ANTIKVARTET

Skupina byla založena v roce 1962 ve složení Dušan Vančura, Oldřich Ortinský, Vlastimil Marhoul a Rudolf Vespalec na akademické půdě Vysokoškolského uměleckého souboru (VUS) jako protest proti tehdy nově založenému Spirituál kvartetu.

Bluesberry boys

Skupina Bluesberry je životním projektem skladatele, textaře, zpěváka, hráče na foukací harmoniku, akordeon, kytaru a slide kytaru Petara Introviče, který 9. ledna 2020 v podvečer po dlouhém boji s následky vážného zranění navždy odešel.

Wooden Shoes

Legendární hanspaulská kapela Wooden Shoes spatřila světlo světa ve školním roce 1974/75 na ZDŠ Sušická v Praze 6, kam spolu do stejné třídy chodili zakládající opory Wooden Shoes.

Aligator

Aligator je rocková skupina z Bystřice nad Pernštejnem, která vznikla v roce 2020 z muzikantů účinkujících jako hosté na projektu "Balady a romance", spojujících smyčcový orchestr nejen s rockovou hudbou.

Ivan Hlas Trio

Komorní sestava fungující už nějaký čas kolem písničkáře Ivana Hlase. V nádherných aranžmá, zdobených virtuózní hrou na akustické nástroje nejlépe vyniknou Hlasovy písně, založené na vyváženosti hudby a poezii textů.

Miloš Meier

Bubeník metalových Dymytry Miloš Meier v našlapané bubenické one-man show projektu s názvem "Drumming Syndrome". Očekávejte originální, výbušné a nesmírně energické vystoupení.

Sound City

Napsali o sobě: Nejsme začátečníci, léta jste nás vídali v jiných kapelách – od Lucie a Kollerbandu přes T.M.A. a Krucipusk až po Showstation nebo ZOO. V Sound.City se díváme na hudbu jinak – neřešíme styl a žánrovou čistotu, ale jen to, jestli muzika šlape a probudí vás k životu.

SPOLUPRACUJEME

Webevize

S námi budete vidět

Kde nás také najdete:

Používá technologie Webevize

© 2023 Ivan Rössler