ADÉLKA (9 let) a VERONIKA (6 let) DOBEŠOVY

ADÉLKA i VERONIKA jsou veselé holky, které si rády hrají, a hlavně rády zpívají – a to nejen v pěveckém sboru, kam chodí od 4 let, ale i sólově.

KOUNICKÁ KAPELA PKK

Kounická kapela PKK o sobě napsala: Jsme amatérská kapela z Kounic u Českého Brodu.

MARKÝZ JOHN

V roce 1967 ji založil rockový hudebník a skladatel Jan Vršecký, hráč na klávesové nástroje.

ANTIKVARTET

Skupina byla založena v roce 1962 ve složení Dušan Vančura, Oldřich Ortinský, Vlastimil Marhoul a Rudolf Vespalec na akademické půdě Vysokoškolského uměleckého souboru (VUS) jako protest proti tehdy nově založenému Spirituál kvartetu.

ALIGATOR

Rockmetalová skupina Aligator z Bystřice nad Pernštejnem vznikla v roce 2020 z party muzikantů, účinkujících jako hosté na projektu ''Balady a romance'', spojujících smyčcový orchestr nejen s rockovou hudbou.

BLACK SABBATH REVIVAL

Jedná se o velmi věrný brněnský revival skupiny Black Sabbath v čele se zpěvákem a baskytaristou legendární kapely Synkopy 61.

ŠVEJK BAND

Veselá partička muzikantů vám nabízí písničky z hospůdek, kabaretů a šantánů počátku XX. století, „hašlerky“, kuplety, staropražské i lidové písně, popěvky ze zákopů světové vojny, ba i songy z počátků českého trampingu, slavné instrumentální kousky a dobové šlágry účinkují ve stylových kostýmech.

SOUND CITY

Napsali o sobě: Nejsme začátečníci, léta jste nás vídali v jiných kapelách – od Lucie a Kollerbandu přes T.M.A. a Krucipusk až po Showstation nebo ZOO.

NATURAL

Historie skupiny Natural sahá až do přelomu 70. a 80.let.

SPOLUPRACUJEME

Webevize

S námi budete vidět

Kde nás také najdete:

Používá technologie Webevize

© 2023 Ivan Rössler