Agentura nabízí

Zastupujeme a nabízíme umělce všech žánrů. Zajišťujeme koncerty, nabízíme vystoupení na plesy, společenské a firemní večírky, vernisáže, festivaly. Vystoupení jsou vhodná jak pro divadla, kulturní domy, tak i pro kluby, kostely a jiné prostory. Jsme připraveni i na speciální akce jako jsou městské slavnosti, Vánoce, máme programy i pro děti a seniory.

Nabízíme spolupráci v oblasti dramaturgie, režie, vytváříme i speciální scénáře akcí, soutěže a další aktivity. Jsme připraveni nabídnout i public relations akcí. Umělcům navíc nabízíme pomoc při tvorbě repertoáru, přípravě a realizaci videoklipů a dalších uměleckých aktivitách. Máme zcela neomezené kontakty na všechny umělce a dovedeme uspokojit ve všech cenových kategoriích.

Naše heslo je: VŽDYCKY NAJDEME ŘEŠENÍ!

Public Relations

Zde může být vaše tisková zpráva, kterou rozešlu na svůj adresář! Jsou v něm novináři, kteří píší o hudbě, rozhlasoví a televizní dramaturgové. Dále tiskovou zprávu umisťuji na řadu hudebních webů. Ceny za napsání a rozeslání jsou mírné.

Psaní scénářů společenských a firemních akcí

Jsem zkušený rozhlasový i televizní scénárista. Píši i scénáře k jakýmkoliv větším i menším akcím. Psal jsem například scénář ke 20. výročí vstupu společnosti Linde Material Handling na český trh, vytvářel jsem speciální soutěž a scénář ke Dnům otevřených dveří stejné společnosti, připravoval jsem scénář módní přehlídky, ale i scénáře Hudebních legend či 50 let Sazky a mnoha dalších.

Režie společenských a firemních akcí

Režíroval jsem řadu pořadů jak pódiového typu, tak i některých televizních záznamů, například Supermiss, Hudební legendy.

Zastupování umělců

Podmínky k zastupování zašlu na základě zájmu konkrétního umělce. V žádném případě nezastupuji umělce, kterého nabízí jiné agentury. Nejde mi jen o mechanické zastupování, ale o dobrou spolupráci a společné hledání cesty k úspěchu.

rossler@irossler.cz

SPOLUPRACUJEME

Webevize

S námi budete vidět

Kde nás také najdete:

Používá technologie Webevize

© 2023 Ivan Rössler