Agentura nabízí

Zprovoznili jsme nové stránky agentury. Klikněte na logo vpravo a jste tam.

Zastupujeme a nabízíme umělce všech žánrů. Zajišťujeme koncerty, nabízíme vystoupení na plesy, společenské a firemní večírky, vernisáže, festivaly. Vystoupení jsou vhodná jak pro divadla, kulturní domy, tak i pro kluby, kostely a jiné prostory. Jsme připraveni i na speciální akce jako jsou městské slavnosti, Vánoce, máme programy i pro děti a seniory. Nabízíme spolupráci v oblasti dramaturgie, režie, vytváříme i speciální scénáře akcí, soutěže a další aktivity. Jsme připraveni nabídnout i public relations akcí. Umělcům navíc nabízíme pomoc při tvorbě repertoáru, přípravě a realizaci videoklipů a dalších uměleckých aktivitách. Máme zcela neomezené kontakty na všechny umělce a dovedeme uspokojit ve všech cenových kategoriích. Naše heslo je: VŽDYCKY NAJDEME ŘEŠENÍ!

Public Relations
Zde může být vaše tisková zpráva, kterou rozešlu na svůj adresář! Jsou v něm novináři, kteří píší o hudbě, rozhlasoví a televizní dramaturgové. Dále tiskovou zprávu umisťuji na řadu hudebních webů. Ceny za napsání a rozeslání jsou mírné.
Psaní scénářů společenských a firemních akcí
Jsem zkušený rozhlasový i televizní scénárista. Píši i scénáře k jakýmkoliv větším i menším akcím. Psal jsem například scénář ke 20. výročí vstupu společnosti Linde Material Handling na český trh, vytvářel jsem speciální soutěž a scénář ke Dnům otevřených dveří stejné společnosti, připravoval jsem scénář módní přehlídky, ale i scénáře Hudebních legend či 50 let Sazky a mnoha dalších.
Režie společenských a firemních akcí
Režíroval jsem řadu pořadů jak pódiového typu, tak i některých televizních záznamů, například Supermiss, Hudební legendy.
Zastupování umělců
Podmínky k zastupování zašlu na základě zájmu konkrétního umělce. V žádném případě nezastupuji umělce, kterého nabízí jiné agentury. Nejde mi jen o mechanické zastupování, ale o dobrou spolupráci a společné hledání cesty k úspěchu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..