Švejkband

Veselá partička muzikantů vám nabízí písničky z hospůdek, kabaretů a šantánů počátku XX.století, „hašlerky“, kuplety, staropražské i lidové písně, popěvky ze zákopů světové vojny, ba i songy z počátků českého trampingu, slavné instrumentální kousky a dobové šlágry účinkují ve stylových kostýmech.

Harmonika + zpěv – obsluhuje „hospodský povaleč a rváč“ a současně dobrá duše kapely Vlastík Janský, housle + banjolin + ukulele + zpěv kapelník Milan Benedikt Karpíšek, kontrabas Tomáš Karpíšek a vozembouch kapelní playboy Pavel Kielberger v alternaci s Táňou Majdalenkou Krchovovou, kterou znáte z pohádky Zdeňka Trošky „Nejkrásnější hádanka“. Nejmladší posilou Švejk-bandu je 15tiletý dudák Michal, který si svou hrou a zpěvem spolehlivě získává srdce všech dam od 5 do 105 let!!!

Tato partička muzikantů Velké úspěchy v zahraničí: USA, Mexiko, Japonsko, Vietnam, Itálie, Německo, Maďarsko, Belgie, Čína a mnoho dalších zemí. Vydali dvě CD, vystupovali v televizi, hrají je v rádiích.

Kromě samostatných koncertů nabízíme kapelu jako slavnostní součást např. městských či historických slavností, masopustů, plesů a šibřinek, rautů, VIP párty, atd.…ale též na jarmarcích, poutích, pivních a lidových slavnostech přímo v ulicích měst, kde to téhle muzice sluší nejvíce!!!
Nabízíme též komponovaný pořad „Sedm sarajevských kulí“ spojený s veselými soutěžemi (štafetový závod družstev ve znalostech Švejka i v jiných dovednostech). Na zvláštní přání s kapelou dorazí též Josef ŠVEJK osobně!!!

Vystoupení kapely je možno též zkombinovat s produkcí vojenské jednotky Pětatřicátníků v dobových kostýmech – ukázky c.k.armádního výcviku, salvy, veselé scénky z odvodu…atd. To vše za aktivní účasti publika se spoustou legrace – ideální pro firemní akce, teambuilding apod.!!!

Taktéž možno angažovat zpěvačku Ďábelskou Lulu či půvabné tanečnice – Duo Táňa a Máňa – které potěší oko přítomných pánů, vyzvou je k tanci a celkově dotvoří dobovou atmosféru.

Dále ŠVEJK DUO (minimalizované obsazení pro menší sály) a komponovaný program „Posezení s Pavlínou Filipovskou“.

Průvodní slovo koncertů je možno též v angličtině, němčině, ruštině!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..