Vlasta Horváth slaví

Publikováno: 6. 5. 2023

Letos v říjnu oslaví zpěvák a hudebník Vlasta Horváth výročí – osmnáct let na hudební scéně. Jestliže byl do té doby hudebně nezletilý, dovršením osmnácti let se stává hudebně plnoletým, a to důvod k oslavě bezpochyby je.

Je to právě osmnáct let, kdy Vlasta Horváth stál na pomyslném stupni vítězů druhé série soutěže Česko hledá SuperStar. Ještě ve stejném roce vydal své první debutové album Místo zázraků. Bylo to 24. 10. 2005. Hned vzápětí se stal Objevem roku v anketě Český slavík a také obdržel Platinovou desku za 20 000 prodaných nosičů debutového alba. Svůj hlas propůjčil k titulní písni seriálu Horákovi a také k pohádce Zdeňka Trošky Nejkrásnější hádanka. Několik let působil v RockOpeře Praha a v divadle Broadway si zahrál v muzikálu Mona Lisa malíře Raffaela Santiho.

Na svém kontě má čtyři autorská alba a vánoční duet se svou dcerou Lindou. Získal si respekt nejen v hudební sféře, ale hlavně u širokého publika. Ukázal, že není jen výhercem pěvecké soutěže, ale osobitým zpěvákem a brilantním multiinstrumentalistou, který umí napsat silné písně i texty.

A tak osmnáct let po zahájení své kariéry a dosažení pomyslné hudební plnoletosti přichází s koncertem, který se uskuteční 25. října 2023 od 20:00 v Divadle Na Fidlovačce v Praze.

SPOLUPRACUJEME

Webevize

S námi budete vidět

Kde nás také najdete:

Používá technologie Webevize

© 2023 Ivan Rössler