NOVINKY

Laďka Kozderková 75 v Rokoku

Publikováno: 30.6.2024

Na koncertu zazněly nejslavnější písně Laďky Kozderkové v podání kapely CREWPĚJ, jako je Diga Diga Dou, Letní ukolébavka, Ej lásko, lásko, Píseň o smrti nevinného blázna, Já už vím, Chci žít a Co bude dál.

Kapela složila speciálně pro tento večer novou píseň přímo pro Laďku Kozderkovou s názvem Lady Muzikál. Slyšeli jsme originální nahrávky Laďky Kozderkové v doprovodu tanečníků v choreografii Martina Šintáka. Zatančili na velké muzikálové songy jako je Kabaret, Pigalle, nebo Valčíkové vyznání.

Zazněla z originální nahrávky i nejslavnější Laďčina píseň z muzikálu Hello Dolly, která byla doplněna projekcí fotek ze stejnojmenného představení z Hudebního divadla Karlín. Zavzpomínali jsme na Laďku i díky vybraným scénkám z ČST a filmu Trhák. Překvapením byly videopozdravy. Nejprve na Laďku zavzpomínala její kolegyně z divadla Rokoko, zpěvačka Jitka Zelenková a vzápětí připojil pozdrav Jan Herget, autor knihy o Laďce Kozderkové a správce jejích webových stránek a profilu na Facebooku.

Všechny přítomné potěšila svojí návštěvou skvělá a stále vitální Hana Talpová, která zavzpomínala na Laďku Kozderkovou na konci první půlky. Připomněla, že Laďka Kozderková nebyla jen skvělou zpěvačkou, herečkou a tanečnicí, ale hlavně úžasným a lidským člověkem. Přišla v doprovodu Lady Kubernátové, dcery Laďky Kozderkové. Kapela CREWPĚJ do druhé půlky programu zařadila i svojí vlastní tvorbu, kterou vhodně doplnila Laďčin repertoár.

SPOLUPRACUJEME

Webevize

S námi budete vidět

Kde nás také najdete:

Používá technologie Webevize

© 2024 Ivan Rössler