Červenec v agentuře

Publikováno: 24. 6. 2024

Letní sezónu v naší agentuře zahajuje 21. července Březovanka v Kadani. Březovanka je českomoravská dechovka z Vysočiny, složená z profesionálních muzikantů, převážně z členů našich předních dechových a symfonických orchestrů. Tento malý dechový orchestr tvoří dvanáct muzikantů a čtyři zpěváci v čele s kapelníkem a tubistou Jiřím Vojtěchem. V podání Březovanky můžete slyšet skladby českých a moravských klasiků dechové hudby včetně orchestrálních a virtuózních sólových skladeb.

26. července se skupina E. F. S. zúčastní 2. celostátního setkání Hradišť – v Dolním Hradišti. Akce je třídenní a kromě E. F. S. se jí zúčastní třeba Hradišťan s Jurou Pavlicou, KB Akustik Band, Košík band a další zajímavé skupiny.


O den později vystoupí v Tuhani The Beatles revival. Zazní největší hity legendární skupiny BEATLES a hvězdy 60.let Karla Kahovce. A další revival ve stejný den vystoupí v Miloticích nad Opavou. Je z Brna a je to Creedence Clearwater revival. O den později naši agenturu reprezentuje další dechovka, a sice Krajanka, která zahraje v Dubňanech. V tamějším přírodním areálu v programu Za dechovou do Dubňan vystoupí společně s dechovkou Záhorienka a dechovkou Žádovjáci.


Jak vidíte, červenec je pro naši agenturu dobrý měsíc.

SPOLUPRACUJEME

Webevize

S námi budete vidět

Kde nás také najdete:

Používá technologie Webevize

© 2024 Ivan Rössler