ADÉLKA (9 let) a VERONIKA (6 let) DOBEŠOVY

Publikováno: 1. 4. 2023

ADÉLKA i VERONIKA jsou veselé holky, které si rády hrají, a hlavně rády zpívají – a to nejen v pěveckém sboru, kam chodí od 4 let, ale i sólově.


S podporou TV Prima nazpívaly a vydaly CD s názvem „ŠTĚSTÍ“, kde zpívají původní písničky (autor L. Dobeš), určené dětským i dospělým posluchačům. Na základě tohoto CD vznikl i stejnojmenný koncertní projekt, v němž Adélka s Veronikou za podpory živé kapely nabízejí živé provedení všech písniček a k tomu spoustu legrace.


ADÉLKA získávala první zkušenosti před kamerou už v 5 letech v seriálu TV Prima „LINKA“ s Ondrou Brzobohatým. A na to hned navázala seriálem „SLUNEČNÁ“, kde 2,5 roku hrála hlavní dětskou roli - „BABU“, dceru Báry Jánové, tedy sestry hlavní představitelky Evy Burešové. A pak už v rychlém sledu následovaly role v seriálech „KREJZOVI“, „MODRÝ KÓD“, „NÁRODNÍ HÁZENÁ“, „KUKAČKY“, …studentský film „PŘIHOŘÍVÁ“ a další.

VERONIKA si rovněž zahrála ve „SLUNEČNÉ“, pak v seriálu „ZOO“, ve filmu „SRDCE NA DLANI“ (B. Polívka, E. Balzerová).


Potom už se holčičkám podařilo hrát v několika projektech společně – a to dokonce sestřičky. Byly to “PŘÍPADY MIMOŘÁDNÉ MARTY“, pak historický film „BLOOD and GOLD“ pro NETFLIX, a zatím poslední seriál „O MĚ SE NEBOJ“.


V Kounicích zahájí 2. ročník KOUNICE FESTU. Vystoupí od 13:00 hodin a pak budou podepisovat svoje CD „ŠTĚSTÍ“.

SPOLUPRACUJEME

Webevize

S námi budete vidět

Kde nás také najdete:

Používá technologie Webevize

© 2023 Ivan Rössler