Světlana Nálepková

Světlana Nálepková je výborná herečka i zpěvačka. Prošla skvělou Ypsilonkou, Hudebním divadlem v Karlíně, byla součástí slavného MIMTRIA. Na svém kontě má bezpočet rolí jak na divadle, tak i ve filmu.

Světlanu Nálepkovou nabízíme především jako zpěvačku i moderátorku. Může obohatit váš ples, firemní večírek či jinou akci nejkrásnějšími swingovými evergreeny od dvacátých do padesátých let z repertoáru Franka Sinatry, Marylin Monroe, Marlen Dietrich či Elly Fitgerald.

Také si můžete vybrat slavné české a francouzské šansony z repertoáru Edith Piaf, Jacquese Brella, Lary Fabian a dalších.

Zpěvačka v obou případech vystupuje s živým doprovodem (klavír, případně další nástroje) nebo na halfplayback a v dobových kostýmech. Délku vystoupení přizpůsobíme vašim požadavkům.

Kromě halfplaybackového vystoupení nabízíme pořad „DOBRÝ ROČNÍK“, ve kterém Světlana Nálepková zpívá za doprovodu Blue Angel Memory Bandu Jiřího Toufara české a francouzské šansony s texty Václava Kopty a Jiřího Dědečka.

Rovněž nabízíme malý muzikál o velké Edith Piaf “MILOVAT K SMRTI“.
Hrají Světlana Nálepková, Martin Sochor Juraj Bernát nebo Lumír Olšovský. Doprovází Blue Angel Memory Band.

Světla Nálepková nezapomíná ani na děti a ve své DĚTSKÉ SHOW zpívá dětské písničky a zapojuje děti do nejrůznějších soutěží. Pořad je určen dětem všech věkových kategorií a lze jej uskutečnit v kulturních zařízeních, divadlech, ale i pod širým nebem. Nechybí ani autogramiáda po skončení pořadu.

Medvědí babi je další pořad pro děti.

CENY POŘADŮ A TECHNICKÉ PODMÍNKY ZAŠLEME NA VYŽÁDÁNÍ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..