Markéta Aptová

Markéta Aptová – Hrdinová se vrací

MINULOST je pestrá:

*Absolventka oboru sólový zpěv, klavír, hudební nauka, komorní a sborový zpěv, 2 cykly (12 let) ZUŠ, soukromé lekce zpěvu na pražské konzervatoři.

*Sólová zpěvačka skupiny Maximum Petra Hanniga – koncerty, televizní pořady (např.: Telegramiáda, TKM, Dva z jednoho města…).

*Komponované pořady s Jakubem Smolíkem, Zdeňkem Izerem, herci Jiřím Bartoškou, Janem Šťastným, Lukášem Vaculíkem, Dagmar Veškrnovou Havlovou, Miroslavem Moravcem, Milošem Kopeckým.

*Vydaná SP u Supraphonu, nahrávky Českého rozhlasu (např.: Motýlek, Holka, nic si z toho nedělej, Jsem v tvých pohledech zamčená, Příběh o nás dvou, Vrať se mi, Zapomínám, Zimní píseň, Nejsi sám).

*Koncertování s Orchestrem Václava Hybše (spolupráce s Petrou Janů, Jitkou Zelenkovou).

*CD spolupráce s Davidem Krausem, Janem Krausem, Pavlem Zedníčkem…

*Koncertování v ČR, Německu, Jugoslávii, Itálii

*Členka Směšného divadla Luďka Soboty – divadelní hry ,,Dívčí škola”, ,,Sobota není z Skamene”, televizní pořad Senzibilšou.

*Působení v divadelním souboru Františka Ringo Čecha – ,,Dívčí válka”

*Členka skupiny BLONDES – vydaná CD: (Magic love affair, Love generation, The satin album, Coctail)
Zpěvačka s touto báječnou minulostí
se vrací!!

V současné době nabízíme recitál složený z písniček Markéty Aptové, skupiny Blondes, muzikálových árií, evergreenů i současných hitů moderní populární hudby.

Pořad je možno objednat jako sólové vystoupení (30 – 40 minut halfplayback) nebo s kapelou (60 – 90 minut, 4 hudebníci a hosté – studenti Dvořákova gymnázia).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..