Jan Vytásek

Mohli jste jej v průběhu let vidět jako frontmana ve skupinách Professor, Lightmotif, PartyLeaders, Blackbirds a především své domácí autorské sestavy Jan Vytásek & Co.

Jan Vytásek se na scéně pohybuje mnoho let. Tento charismatický frontman prošel několika soutěžemi a vydal autorská CD.

Kromě toho, že je respektovaným a oceněným zpěvákem a skladatelem (recenze např. Music Nashville, či Indies Islands USA, několikeré vítězství pražské Porty a top 10 mnoha soutěží), hraje koncerty a festivaly s vlastní tvorbou, má za sebou nespočet vystoupení v ČR i zahraničí, stovky soukromých večírkových eventů, svateb a firemních akcí pro největší firmy v ČR a vedle svých autorských skladeb i obrovskou zásobu největších pop-rockových hitů od 50. let po současnost. Je najímán předními večírkovými frakcemi jako Lightmotif (top 10 večírkových kapel v Čechách), PartyLeaders, předními eventovými agenturami a účinkuje především se svojí doprovodnou kapelou pod značkou Jan Vytásek & Co. Díky výjimečné barvě hlasu, rozsahu a charisma patří mezi jeho stálice v cover-reperotáru Bryan Adams, Bon Jovi, Queen, Mr.Big, Aerosmith, Creedence Clearwater Revival, U2, Whitesnake a samozřejmě i starší klasiky jako např. Beatles. Skladba repertoáru se tvoří podle přání klienta a je stále častějším trendem, že klienti oceňují osobitost vlastních skladeb v ČJ i AJ v kombinaci s coververzemi, které dohromady skvěle korespondují.

Honza je zkušeným večírkovým matadorem, který dokáže vycítit, kdy má kapela hrát jemněji a pozná kdy je naopak publikum zralé a připravené a v tu chvíli promění Vaší akci v rockový večírek se vším všudy, který Vám může v podobné kvalitě nabídnout jen velmi málo skupin v Čechách. Přesvědčte se sami!

Honzu si můžete objednat s jeho pětičlennou doprovodnou kapelou, do komornějších prostor jako duo v doprovodu klavíristy nebo kytaristy anebo pokud chcete jen kulturní vstup několika písní v rámci hosta večera, odehraje kratší sólo vystoupení.
Technické a cenové podmínky zašleme na vyžádání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..