Jan Kovařík

Jan Kovařík moderuje už více než dvacet let rozhlasové a televizní pořady, společenské a firemní akce, věnuje se i charitativním akcím a práci s dětmi.

Jeho devizou jsou dlouholeté zkušenosti a zejména moderátorská „empatie“, tedy schopnost vcítit se do potřeb klienta i posluchačů a diváků.

Spoluzakládal televizní Studio 6, byl průvodcem Auto Moto Revue i Formule Show, působil v České televizi a na TV Prima i v Českém rozhlasu.

V současné době je každé všední ráno moderátorem ranního bloku „Dobré ráno s Dvojkou“ na vlnách Českého rozhlasu. Moderuje nejraději v češtině, ale v případě Vašeho zájmu je schopen oslovit publikum i
v angličtině a ruštině.

Správný moderátor není jen „předčítač“ předem napsaných scénářů. Proto se Jan Kovařík vždy účastní projektu, který má moderovat, i ve fázi jeho příprav.

Na schůzce s klientem převezme podklady a informace o akci, sám si zjistí dostatek detailů a podkladů a na samotnou akci přichází připraven.

Více než dvacet let zkušeností v oboru jej naučilo, že dobrý moderátor musí o akci, produktech, vystoupeních či hostech vědět mnohem víc, než nakonec při svém výkonu použije. Přesto je oblíbeným pracovním postupem Jana Kovaříka improvizace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..