Jan Kovařík

Jan Kovařík moderuje už více než dvacet let rozhlasové a televizní pořady, společenské a firemní akce, věnuje se i charitativním akcím a práci s dětmi.

Jeho devizou jsou dlouholeté zkušenosti a zejména moderátorská „empatie“, tedy schopnost vcítit se do potřeb klienta i posluchačů a diváků.

Spoluzakládal televizní Studio 6, byl průvodcem Auto Moto Revue i Formule Show, působil v České televizi a na TV Prima i v Českém rozhlasu.

V současné době je každé všední ráno moderátorem ranního bloku „Dobré ráno s Dvojkou“ na vlnách Českého rozhlasu. Moderuje nejraději v češtině, ale v případě Vašeho zájmu je schopen oslovit publikum i
v angličtině a ruštině.

Správný moderátor není jen „předčítač“ předem napsaných scénářů. Proto se Jan Kovařík vždy účastní projektu, který má moderovat, i ve fázi jeho příprav.

Na schůzce s klientem převezme podklady a informace o akci, sám si zjistí dostatek detailů a podkladů a na samotnou akci přichází připraven.

Více než dvacet let zkušeností v oboru jej naučilo, že dobrý moderátor musí o akci, produktech, vystoupeních či hostech vědět mnohem víc, než nakonec při svém výkonu použije. Přesto je oblíbeným pracovním postupem Jana Kovaříka improvizace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..